0 (505) 989 10 23
 

Yazılımlar

GMTSoft PLC Editör programı (ver 5.0.1.8)

GMTSoft editörü ile ürünlerimizin tüm mantıksal programlarını yazabileceğiniz Windows tabanlı bir yazılımdır. Ladder (Merdiven) diyagram ile hazırlayabileceğiniz PLC programlarını ethernet portu ile bağlanarak cihaza aktarabilirsiniz.

GMTSuite PLC Editör programı (ver 0.9.7.9) (BETA)

GMTSuite programı GMTSoft programının yerini alacak yeni nesil ürünümüzdür. Windows tabanlı bir yazılımdır. Yazılım Beta versiyonundadır. Bu yazılım ile GMTSoft yazılımında ihtiyaç duyulan tüm eksikler giderilmiş olup, daha kullanıcı dostu bir programlama editörü oluşturulmuştur. Bu editör ile PLC ürünlerimizin tüm mantıksal programlarını Ladder (Merdiven) metodu diyagramı ile yazıp ethernet portu üzerinden CPU'lara aktarabilirsiniz. GMTSuite Yazılımı aynı zamanda Ekranlı Mini PLC' lerimizi programlamak için de kullanılmaktadır.

DİKKAT :

* GMTSoft ile çalışan bir PLC CPU' sunun GMTSuite ile çalışabilmesi için Firmware' inin ve Bootloader' ının güncellenmesi gerekir. Güncelleme prosedürünü aşağıdaki "Güncelle" butonundan indirebilirsiniz. * GMTSuite ile çalışan bir CPU GMTSoft ile çalışır hale getirilemez.

USB Driver

Ekranlı Mini PLC ve GMTSuite PLC' lere program yüklemek, program geri çekmek ve online link kurmak için aşağıdaki drivera ihtiyaç vardır. Ayrıca aynı driver GCM-485-USB kodlu USB-RS485 çevirici için de gereklidir. Bağlantı yapmadan önce uygun driver dosyası yüklenmelidir.

GOP HMI Editör programı (ver 2.5.1.0)

Bu versiyonla birlikte program Türkçe ya da İngilizce olarak kurulabilmektedir. GMTCNT TCP driver' ı ile GLC396X ve GLC496X serisi PLC' lerle ethernet portundan iletişim kurulabilmektedir. Eklenen GMTSuite PLC driver' ı ile GMTSuite ile geliştirilen PLC yazılımlarından tag listesi yüklenebilmektedir. Windows tabanlı editör programımız ile tüm imaj ve program çalışmalarını hazırlayıp yükleyebilirsiniz.

MICNO Hız Kontrol Cihazları için PC Yazılımı

Bu yazılım Micno serisi Hız Kontrol Cihazlarına RS485 portundan bağlanır. Bu sayede invertörü kontrol edebilir, parametreleri değiştirebilir, kaydedip yedekleyebilir ve daha önce kaydedilmiş parametreleri geri yükleyebilirsiniz.

GOP HMI Editör programı (ver 2.0)

Windows tabanlı editör programımız ile dokunmatik ekranlara tüm imaj ve program çalışmalarını hazırlayıp yükleyebilirsiniz.

GOP HMI Editör programı (ver 1.6)

Windows tabanlı editör programımız ile dokunmatik ekranlara tüm imaj ve program çalışmalarını hazırlayıp yükleyebilirsiniz.

HMI için USB Driver

HMI' lara USB üzerinden program yüklemek, program geri çekmek ve online link kurmak için aşağıdaki drivera ihtiyaç vardır.

VNC Yazılımı

GMTCNT Ethernet Portlu HMI' ların ekran görüntülerini PC' ye aktarmaya ve buradan da kullanmaya imkan tanır. Modem üzerinden gerçekleştireceğiniz port yönlendirme işlemi ile internet üzerinden de HMI' ya bağlanabilirsiniz.

GMTViewer Yazılımı

Teknik destek ekibimizin internet üzerinden bilgisayarınıza bağlanıp destek verebilmesi için bu yazılımı çalıştırmanız gerekir.

G-930 Zigbee RF Modül Ayarlama Yazılımı

İki Adet' ten fazla RF modül kullanıldığında ya da haberleşme ayarlarının değiştirilmesinin gerektiği durumlarda ürünleri ayarlayabilmek için kullanacağınız yazılımdır.

GMTCNT Servo PC Yazılımı


Bu programı kullanarak PC aracılığıyla Servo ayarlarınızı yapabilirsiniz.